Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"We zitten in een pauze voordat we met ivf beginnen. Ik wilde weten na een cyclus van 17 dagen of alles nog werkte... Sensitestjes besteld en vanaf dag 9 getest en dag 12 was gelukkig positief. Nu weet ik iig dat mijn lichaam het zelf nog kan!"
Onze reactie: "Zeker weten, niets mis met je LH piek! Hou vol en heel veel succes."
Vlissingen 7 aug 2015 20:00
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Duidelijke testen,een piek op 1 aug. En op die dag vermoedelijk ook eisprong gevoeld! Hopelijk straks ook een goede zwangerschaps-test:) "
Onze reactie: "Voor de oplettende kijker, de testjes zitten op z`n kop waardoor het testlijntje aan de rechterkant van de dipstick zit. En dan zien we inderdaad dat je op 1 augustus 2 mooie dikke lijnen had. Op deze dag je LH piek. Dit is de dag dat je de grootste kans hebt om zwanger te worden. Je kunt 2 weken na je LH piek een betrouwbare uitslag op je zwangerschapstest verwachten. Dat zou dan 15 augustus zijn. Succes!"
Middelburg 7 aug 2015 10:56
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Ik wilde dit keer zeker weten dat ik de piek niet zou missen ivm onregelmatige cyclus. Dus direct na menstruatie begonnen. Het leek wel of de testjes met groene zijkant elke keer een dun streepje lieten zien. Toen ik op de andere testjes over ging, was er even geen 2e streepje, maar opeens waren er 2 duidelijke! Alleen.. Ik weet niet of dit inderdaad "de" LH piek was.. Afwachten maar.. Het blijft lastig, een onregelmatige cyclus. Deze testjes zijn hopelijk een goed alternatief!"
Onze reactie: "De witte testjes met rode lettertjes werken het beste voor jou. Een mooie LH piek op 31 juli. Heel veel succes. Je mag 14 dagen na je LH piek een zwangerschapstest doen."
Amsterdam 6 aug 2015 18:17
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"op 4 augustus werd het streepje al donkerder. Op 5 augustus nog donkerder, maar niet `fel`. Op 6 augustus was er nauwelijks meer een streepje te zien.
Was het streepje van 5 augustus donker genoeg om te kunnen zeggen dat m`n eisprong eraan kwam?"
Onze reactie: "Het ziet er naar uit dat de ovulatietest van 5 augustus je LH piek heeft aangegeven. Maar ik merk toch enige twijfel bij je. Dat komt waarschijnlijk omdat er 24 uur tussen de test van 4 en 5 augustus zat. Als je er eentje tussendoor had gedaan na 12 uur, dan had je waarschijnlijk wel een knalstreep gezien. Heel veel succes. Je mag op 19 augustus een zwangerschapstest doen."
Almere 6 aug 2015 16:05
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Onregelmatige cyclus, dus lang getest. Zeer duidelijke uitslag met een cyclus van 35 dagen. 2 dagen positieve uitslag."
Onze reactie: "Wat een mooi resultaat. Met deze extra gevoelige ovulatietesten heb je uiteindelijk op de 29e juli je meest vruchtbare dag gevonden. Je hebt 2 duidelijke strepen. "
Maastricht 5 aug 2015 18:20
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Duidelijke test zeer tevreden. Is mijn LH piek alleen op 21 juli? Op 20 juli en 22 juli een heel lichte streep."
Onze reactie: "Dit is de reden waarom dit de meest verkochte ovulatietest is. Je krijgt duidelijke testresultaten en je weet precies wanneer je de grootste kans hebt om zwanger te worden. Veel goedkopere ovulatietesten geven altijd 2 streepjes en moet je kleuren gaan vergelijken. De Sensitest ovulatietest geeft alleen 2 streepjes tijdens je vruchtbare LH piek. De tweede ovulatietest van 21 juli geeft op deze foto bij jou je LH piek aan. Op die dag heb je de grootste kans op zwangerschap. Dank voor je prima foto. Je kunt een zwangerschapstest doen op 5 augustus."
Utrecht 1 aug 2015 17:06
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Super handig deze ovulatietesten! Duidelijk beeld zodat je precies weet wanneer je piek is. Nu nog even afwachten of de zwangerschapstest net zo positief is :-) "
Onze reactie: "Je hebt je LH piek gevonden op 19 en 20 juli. Dat is de dag dat je de grootste kans hebt op zwangerschap. Heel veel succes met die zwangerschapstest. Je kunt in principe vanaf 14 dagen na je LH piek een betrouwbare testuitslag verwachten op je zwangerschapstest. Dat zou dan ongeveer op 3 augustus moeten zijn."
Amersfoort 31 juli 2015 22:31
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Bij mij gebeurt er weinig. Ik dacht donderdag en vrijdag een hele lichte kleuring te zien aan de linkerkant, maar dan moet je er echt daglicht bij halen en op en neer bewegen met de test. Moet ik nu nog meer geduld hebben? Mijn gemiddelde lengte van de cyclus is nog niet bekend, want ben net gestopt met de pil. 17 juli was eerste menstruatie dag."
Onze reactie: "Op deze ovulatietesten is nog geen LH piek waar te nemen. Alle testjes hebben nog maar 1 streepje en zijn negatief. Je moet vooral doorgaan met testen. Als 17 juli je eerste menstruatiedag was, zou je bij een gemiddelde cyclus van 28 dagen pas op 28 juli beginnen met ovulatietesten. Jij bent waarschijnlijk eerder begonnen omdat je de lengte van je cyclus niet weet. Dat is een goede keuze, alleen moet je dan wel iets langer testen dan bij een cyclus met een min of meer voorspelbare lengte. Hou vol en ga door met deze hele goede ovulatietesten. Elke dag doe je 1 test, zodra je een testje krijgt met een licht 2e streepje doe je 2x op een dag een ovulatietest. Succes."
Rosmalen 31 juli 2015 08:34
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Zeer tevreden :) na in juni gestopt te zijn met de pil, op aanraden van een vriendin gelijk begonnen met testen op LH piek met de dipsticks. Het duurde even en was op een compleet andere dag dan ik berekend had, maar op 14 juli zag ik toch mijn piek :)! Nu 2 weken later al resultaat op 2 verschillende zwangerschapstesten *joepie* "
Onze reactie: "Het fijne aan deze ovulatietest is dat je op de dagen dat je niet vruchtbaar bent, ook geen vals positieve testuitslagen krijgt. Je ziet op de eerste dagen dat je aan het testen bent 1 streepje op de ovulatietest, de controlestreep. Je zit nog niet in je vruchtbare dagen. Dan op 13 juli zie je de verandering. Er komt een licht 2e streepje bij dat aankondigt dat er een LH piek zit aan te komen. Op 14 juli 2 knalstrepen. Die geven duidelijk aan dat je midden in de periode zit dat je de grootste kans hebt om zwanger te worden. Je wordt beloond met een positieve zwangerschapstest precies 14 dagen later. Gefeliciteerd!"
Sint-Maartensdijk 30 juli 2015 09:51
Producttype: Ovulatietest
Mijn opinie:
zeer tevreden
Klik op de foto voor een vergroting
"Vorige maand begonnen met clomid. Echo op dag 13 waar de eisprong al was geweest volgens gynaecoloog. Deze maand vanaf dag 10 aan het testen. Bijna de hoop opgegeven, maar gelukkig toch een positieve test!"
Onze reactie: "Wat een mooi resultaat. Je ziet dat je LH piek midden op de dag (22 juli) heeft plaats gevonden. Goed ook dat je rondom je LH piek wat vaker hebt getest, want daardoor heb je de piek mooi in beeld gekregen. Het is ook verstandig geweest om een paar dagen eerder te testen in de volgende cyclus als je je LH piek hebt gemist. Daardoor had je deze maand een mooi resultaat en prima testuitslagen op je ovulatietest. Op 5 augustus mag je een zwangerschapstest doen."
Drenthe 28 juli 2015 21:50
Producttype: Ovulatietest